Kuchnia Społeczna dla Manify [18.02]

Zapraszamy na kolejną edycję Kuchni w lutym! Zasady są proste: Przyjdź, przynieś wegańskie jedzenie albo zapłać 15 PLN, podziel się przepisem, usiądź i porozmawiaj z nami przy wegańskim posiłku, który współtworzymy sami! Kuchnia Społeczna promuje etyczną, pozbawioną mięsa i produktów odzwierzęcych kuchnię. Ewentualne zyski przeznaczane są na rzecz wartościowych inicjatyw społecznych (jesteśmy jak zawsze otwarci na Wasze sugestie). Pamiętajcie proszę o tym, że ilość i jakość jedzenia zależy od Was samych.

1. Dołączyć do Kuchni można na dwa sposoby: płacąc 15 PLN (ale możecie wesprzeć benefit zawsze jakąś większą kwotą) albo przynosząc wegańskie danie. Jeżeli nie macie czasu na gotowanie zawsze można przynieść warzywa, owoce czy orzechy. Pamiętajcie, że ilość i jakość jedzenia zależy tylko i wyłącznie od WAS!
2. Nakładając sobie jedzenie pamiętajcie o tym, że pomimo że to szwedzki stół oprócz nas są także osoby, które czekają na spróbowanie dań, a dwa żeby nakładać tyle ile możemy zjeść – żeby nie marnować i nie wyrzucać jedzenia.
3. Nie pakujemy ze sobą jedzenia na wynos.

Cały zysk z imprezy zostanie przeznaczony na organizację tegorocznej Manify.

Gdzie? Kawiarnia Sąsiedzka, ul. Grabiszyńska 56
Kiedy? 18.02, 18:00
Wydarzenie na fb: klik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*