Przeciwko policyjnym gwałtom.

Kolejna demonstracja pod wrocławskim komisariatem.

Mamy dość tego, że policja czuje się całkowicie bezkarna i pozwala sobie na kolejne morderstwa i gwałty!

Ulewny deszcz nie zniechęcił demonstrujących, by wyrazić swój sprzeciw wobec policji. Bezkarność, jaką cieszą się funkcjonariusze sprawia, że biją, mordują i gwałcą kolejne osoby – dowiadujemy się zaledwie o procencie z wszystkich sytuacji, bo to dzieje się za zamkniętymi drzwiami i jest zamiatane pod dywan.

Wrocławski komisariat rakowiec słynie z patologii, podobnie jak osławiona już „trzemeska”- o części z nich możemy poczytać w opiniach https://goo.gl/maps/NfawA5SjcEixyNAT8.
Ale problem z policją nie polega wyłącznie na tym, że nadużywają swojej władzy. Instytucja policji nie jest ani naturalna, ani pożądana, ani niezbędna. https://www.youtube.com/watch?v=8dw0BwQoIoI

Tym razem ofiara postanowiła głośno o tym powiedzieć – możemy przeczytać o policyjnej przemocy i gwałcie. „Dlaczego mnie nie zabił?” Trwa postępowanie dotyczące gwałtu na komisariacie we Wrocławiu. Więcej na https://carnations.noblogs.org/

W sobotę odbyła się demonstracja pod Komisariatem, na którym doszło do opisanych wydarzeń. To jedna z co najmniej pięćdziesięciu udokumentowanych przemocy seksualnej, do których w ostatnich latach dopuściła się polska policja (więcej informacji o tym również na https://carnations.noblogs.org/).

9 Komentarze

 1. Jak mozna komuś cos zarzucać…wylącznie w oparciu o pomówienia…od tego są Sądy i prokuratura by w oparciu o zebrane dowody stwierdzić, że dana osoba jest winna… protestujących nie obchodzi stan faktyczny…wierzą w to co im wygodne w danej chwili…ciekawe czy przeprasza jeśli okaże się, że sytuacja nie miała miejsca.

  • W wypadku policyjnej przemocy większość spraw (ok 99%) jest umarzana, ponieważ sądy nie skazują policjantów, policja niszczy dowody. Oskarżenia dostają policjanci wyłacznie w sytuacjach, kiedy dowody zostaną opublikowane przez dziennikarzy sledczych lub anonimowe osoby i stają się publiczne. Często nawet z twardymi dowodami policjanci nie zostają skazani. Policja Polska to mafia, która dobrze się trzyma z sądami. Wiekszość pobić, a nawet zabójstw nigdy nie wychodzi na światło dzienne. Policjant w Koninie, który zastrzelił nastolatka nadal pracuje, 9 policjantów z wrocławia, którzy pobili na smierć Ukraińca zaledwie rok temu (są nagrania z kamer) nadal pracują, 2 policjantów, którzy miesiąc temu zabili złodzieja na ul grabiszyńskiej nadal pracują. Jesli wierzysz w wymiar sprawiedliwości, to jesteś bardzo naiwna. My wierzymy ofiarom i potępiamy sprawców.

 2. Albo prawo albo sprawiedliwość. Policja robi co chce – bije i gwałci za nasze podatników pieniądze i jest w tym całkowicie bezkarna. To zbrodnicza instytucja.

  Nie dla gwałcicielowi z Traugutta we Wrocławiu. Nie dla policyjnym gwałcicielom z całej Polski.

 3. mam nadzieje, że ta sprawa nie ucichnie i będzie przypominana przy kazdym kolejnym akcie przemocy ze strony policji.
  A policyjny gwałciciel nie skrzywdzi już żadnej osoby.

 4. Policja gwałt Wrocław. Zawsze wierzycie policji nigdy nie wierzycie ofiarom. Tak samo było z Komenda i ze Stachowiakiem.

  Policja to bezkarna mafia z pożytecznymi idiotami – swoimi bliskimi – którzy zawsze będą jej bronić w mediach.

  Solidarnie z każda osoba skrzywdzona przez policję. Takich Agnes są niestety tysiące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*